Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Розроблено інтерактивний порадник «Школа в умовах Covid-19: готовність до викликів»
Розроблено інтерактивний порадник «Школа в умовах Covid-19: готовність до викликів»
  • 16 лютого 2021
В Україні розроблено інтерактивний порадник «Школа в умовах пандемії» для керівників і колективів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.
 
Цей онлайн-інструмент має допомогти керівникам і педагогам оцінити готовність закладу до вирішення викликів, пов’язаних із COVID-19.
 
Рекомендації, поради та ідеї, включені до Порадника, допоможуть закладам ефективно забезпечити неперервну якісну та інклюзивну освіту в умовах кризи, піклуючись про безпеку, фізичне та емоційне здоров’я учнів.
 
Зазначається, що порадник створено міжнародними експертами з урахуванням вже існуючих вітчизняних рекомендацій та з використанням матеріалів ЮНІСЕФ, ВООЗ та інших міжнародних організацій.
 
Під час розробки також враховано інформацію, яку надавали заклади освіти в межах попередніх опитувань, які проводилися МОН.
 
Розробники порадника – Міносвіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за участі міжнародних партнерів із Центру SeeD – радять залучити до роботи з ним колег, зокрема, заступників директора, шкільних психологів, соціальних педагогів та вчителів. 
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки