Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
З Днем науки!
  • 16 травня 2015

Вельмишановні науковці!
Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників науки!

Це свято органічно увійшло і в наше профспілкове життя, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці. Без наукового працівника, педагога держава не має майбутнього. Їх наполеглива праця  множить здобутки у світову скарбницю знань. Ми по праву пишаємося видатними вченими Запорізького краю, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки і промисловості, сприяли прогресу людства. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів університету гідно продовжує славні традиції своїх попередників.

Завдяки вашим зусиллям виконуються важливі для держави держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво, функціонують інноваційні структури на базі ВНЗ. Нехай і надалі для Вас відкриваються нові можливості для проведення плідних наукових досліджень, розробки і реалізації актуальних для української економіки інноваційних проектів.

Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим підмурком, завдяки якому живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!

З повагою голова
Запорізької обласної
організації Профспілки
Н.І. Гринь