Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Більшість українських шкіл розпочали очне навчання
Більшість українських шкіл розпочали очне навчання
  • 26 січня 2021
Як уже повідомлялося, від сьогодні в Україні дитячі садки та школи працюють у звичному режимі, враховуючи карантинні заходи, які були встановлені Урядом у грудні 2020 року.
 
Заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можна відвідувати групами не більш ніж 20 осіб.
 
Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі 25 січня 2021 року.
 
За його словами, більшість закладів загальної середньої освіти вже розпочали навчання в очній формі (з частковим використанням змішаної та дистанційної форм).
 
«За парти повернулися учні (майже 100% шкіл – очний формат) Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської,  Івано-Франківської, Житомирської областей та м. Київ», – уточнив Сергій Шкарлет.
 
У його повідомленні йдеться про те, що від 99% до 91% шкіл повернулися до очного формату навчання в Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській,  Херсонській та Харківській областях. Від 70% до 58% шкіл працюють очно в Чернівецькій, Запорізькій, Кіровоградській областях.
 
На Полтавщині переважно змішана й дистанційна форми навчання. У Тернопільській області учні молодших класів відвідують уроки у звичному режимі, а школярі 5-11 класів навчаються за змішаною формою.
 
У Вінницькій області 1-4 та 9-11 класи навчаються очно, 5-8 класи – за змішаною формою.
 
У Рівненській, Львівській та Закарпатській областях переважно очна та змішана, частково – дистанційна форми навчання.
 
Міністр освіти і науки України звернув увагу на те, що заборонено відвідувати заклади освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу.
 
Також він наголосив, що всі заклади освіти мають працювати з дотриманням протиепідемічних заходів.
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки