Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Соціальний діалог. Депутати вілповіли на пропозиції профспілок
Соціальний діалог. Депутати вілповіли на пропозиції профспілок
  • 16 грудня 2020

На адресу Голови СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового надійшов лист від Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

У ньому, зокрема, зазначено, що  Комітет ВР  розглянув звернення СПО профспілок з пропозицією провести Спільне засідання Комітетів Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів і Комітету  з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, ключовою темою якого  мали б бути видатки на житлові субсидії у 2021 році та перерахування субсидій з урахуванням  нової ціни на природній газ.

В листі також повідомляється, що Комітетом підтримується позиція Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні  щодо необхідності  негайного відновлення гарантованого Конституцією України права працівників  на отримання винагороди за свою працю.

У зв’язку з цим поінформовано, що у Комітеті  11 березня поточного року відбулися слухання на тему: «Стан погашення заборгованості з виплати  заробітної плати», за результатами яких було схвалено низку рекомендацій.

З їх переліком можна ознайомитися у листі (додається).

За матеріалами сайту
ФПУ