Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
«НІ» зростанню тарифів на воду для населення
  • 9 грудня 2020
На початку карантину влада України запевняла, що тарифи на комунальні послуги не будуть підвищуватися під час дії в Україні карантину.
 
Проте, згідно оприлюдненого на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проєкту тарифів на водопостачання та водовідведення на 2021 рік, тарифи на холодну воду для населення у наступному році зростуть у всіх містах України.
 
Київська міськпрофрада виступила категорично проти підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для населення України, в т.ч. для киян.
 
Враховуючи, що відповідно до законодавства НКРЕКП підпорядковується Кабінету Міністрів України, Київська міськпрофрада звернулася до Кабінету Міністрів України з вимогою вжити відповідних заходів щодо недопущення підвищення тарифів на холодну воду для населення у 2021 році.
 
У своєму зверненні до Уряду Київська міськпрофрада наголосила, що в період коронакризи влада має підтримати бізнес і населення та  встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів. Питання зміни тарифів для населення і промисловості можливо розглядати лише після виходу нашої держави з кризи, відновлення у повному обсязі роботи всіх галузей економіки, стабільної ситуації на ринку праці, зростання рівня доходів і рівня життя громадян. 
 
За матеріалами сайту 
ФПУ