Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Профспілки пікетують Верховну Раду
  • 3 грудня 2020
2-3 грудня 2020 року Федерація профспілок України, її членські організації вийшли на акції протесту у Києві.
 
Акції протесту профспілок відбулися у формі пікету Верховної Ради України у зв'язку із розглядом парламентом низки законопроектів, ініційованих урядом та окремими народними депутатами, що продовжують наступ на права працівників і профспілок. Також у проекті Державного Бюджету на 2021 рік не враховані пропозиції профспілок щодо  підвищення заробітної плати та державних соціальних гарантій.
 
Акції відбулися на виконання постанови президії ФПУ від 27.12.2020 № П-28-1 «Про протидію Федерації профспілок України черговому наступу влади на права працівників та профспілок».
 
Масовою колонною маніфестанти з лозунгами та транспарантами прослідували вулицями урядового кварталу до площі Конституції, де розпочався мітинг.
 
Перед мітингувальниками виступили заступник голови ФПУ Володимир Саєнко, керівники всеукраїнських профспілок, профспілкові активісти.
 
Одночасно зі спілчанами акцію проти наступу влади на права працюючої людини проводять підприємці.
 
3 грудня біля Будинку профспілок у м.Запоріжжі відбувся інформаційний флешмоб у підтримку акцій протесту в м.Києві, в якому взяли участь представники Запорізької обласної організації Прфспілки працівників освіти і науки України. Також було направлено листи-звернення на адресу голів комітетів з питань освіти, науки та інновацій, з питань бюджету Верховної Ради України.
 
Прес-служба 
облансої організації
Профспілки