Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Засідання президії ЦК Профспілки
  • 22 жовтня 2020
Сьогодні, 22 жовтня 2020 року, в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.
 
Відкриваючи роботу президії Голова Профспілки Георгій Труханов підкреслив, що Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 грудня і в країні існує епідемічне зонування. Наразі є чіткі обмеження щодо проведення заходів офлайн, але є нагальні питання, які потребують оперативних рішень уже сьогодні, адже від них залежать подальші дії організації щодо захисту прав та гарантій освітян в умовах карантину.
 
«Така робота – то вимога часу. Ми будемо працювати онлайн, але не менш ефективно», – наголосив Георгій Труханов.
 
Голова Профспілки насамперед окреслив ряд питань, які винесено на обговорення, серед яких:
 
– хід звітно-виборної кампанії у Профспілці в умовах запровадження карантинних заходів;
 
– шляхи реорганізації організаційної структури Профспілки в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади;
 
– скликання ІХ пленуму Центрального комітету Профспілки та інші внутрішньоспілкові питання.
 
Під час роботи засідання було поінформовано, що звітно-виборна кампанія у Профспілці зараз на фінішній прямій. Конференції, які вже відбулися, проходили в терміни та з дотримання умов адаптивного карантину та обмежувальних заходів на території України. Організації, які не провели звітно-виборні конференції, повинні провести їх до пленуму ЦК Профспілки, який заплановано на початок листопада.
 
Обговорюючи шляхи реорганізації структури Профспілки активно підключилися колеги з Вінницької, Харківської, Львівської, Дніпропетровської, Волинської, Тернопільської, Рівненської, Закарпатської, Чернігівської, Донецької та Луганської областей.
 
Під час конструктивної дискусії було прийнято рішення напрацювати дорожню карту подальшої діяльності Профспілки в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади і продовжити роботу щодо визначення прийнятних форм реорганізації структури Профспілки відповідно до змін у законодавстві України.
 
Після обговорень та внесення пропозицій президія прийняла відповідні рішення з усіх питань порядку денного.
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки