Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
ХХ звітно-виборна конференція ЗОО ППОНУ
  • 15 вересня 2020
15 вересня 2020 року у великій залі Запорізької обласної ради профспілок відбулась ХХ звітно-виборна конференція Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Цією конференцією було завершено досить складну звітну-виборну кампанію в обласній організації Профспілки. В 14 районних і міських організаціях Профспілки звіти і вибори було перенесено на більш пізній період через карантин.
 
Захід пройшов в урочистій обстановці.
 
На конференції були присутні соціальні партнери: в.о. директора Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА В.М. Захарчук, заступниця директора Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Іванова     В.В., ректор Національного університету «Запорізька політехніка» С.Б. Бєліков, а також голова Запорізької обласної ради профспілок В.М. Сластьон.
 
В конференції взяли участь 56 делегатів з усіх 27 районних, 4 міських організацій Профспілки  та первинок закладів вищої освіти.
 
Делегати з цікавістю заслухали звітну доповідь голови Запорізької організації Профспілки Н.І. Гринь про підсумки роботи обласної організації за період з червня 2015 року по вересень 2020 року, в якій вона проаналізувала роботу з усіх напрямків статутної діяльності; звітну доповідь голови ревізійної комісії О.І. Гришка і прийняли основну постанову конференції. Звітні доповіді та вся конференція супроводжувались відеопрезентацією.
 
В обговоренні звітних доповідей виступили Захарчук В.М., Сластьон В.М., Бєліков С.Б., Моненко Н.В., Муртазіеєв Е.Г., Сухопар О.С.
 
Головою обласної організації Профспілки делегати одноголосно обрали Гринь Надію Іванівну, заступником голови – Юдіна Юрія Івановича.
 
Конференція обрала делегатів на ХXVI обласну міжспілкову конференцію, IX з’їзд Профспілки, підтвердила повноваження членів комітету обласної організації Профспілки, затвердила нові Положення про Запорізьку обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України та її ревізійну комісію, розглянула інші питання.
 
Цього ж дня відбувся I пленум комітету Запорізької обласної організації Профспілки. На ньому було обрано новий склад президії комітету, сформовано нові профспілкові дорадчі органи (Раду дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та Раду вищої освіти) та затверджено Положення про них.
 
Після конференції і пленуму розпочався дводенний семінар для голів районних, міських організацій Профспілки, ППО закладів вищої освіти, де було підведено підсумки звітно-виборної кампанії в обласній організації Профспілки, обговорено особливості роботи в умовах територіального реформування, перспективи реалізації статутних завдань і інші питання.
 
Прес-служба
обласної організації
Профспілки