Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
28 квітня - Всесвітній день охорони праці
  • 28 квітня 2020
Міжнародна організація праці, визнаючи масштабний виклик, пов'язаний з пандемією COVID-19 у світі, змінила девіз Всесвітнього Дня охорони праці – 2020Всесвітній день безпеки та здоров'я на роботі буде присвячений спалахам інфекційних захворювань у світі праці.
 
Звертаючи особливу увагу до нинішньої пандемії COVID-19 цьогорічні заходи проходитимуть під гаслом – «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя» (Stop the pandemic: Safety and health at work can save lives).
 
День безпеки та здоров'я на роботі буде присвячений подоланню спалаху інфекційних захворювань у світі праці, з особливою увагою до пандемії COVID-19.
 
Його метою є стимулювати національний тристоронній діалог із безпеки і здоров'я на роботі.
 
МОП використовує цей день для підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях і ролі, яку відіграють служби безпеки і здоров'я на роботі. Увагу також буде приділено середньо- і довгостроковій перспективі, включно з відновленням і забезпеченням готовності в подальшому, зокрема інтеграції відповідних заходів у системи та політику управління безпеки праці і охорони здоров'я на національному рівні та рівні підприємств. 
 

                        

 

За матеріалами сайту
ЦК Профспілки