Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Перебування активу Полтавської і Одеської обласних організацій на Запоріжжі
Перебування активу Полтавської і Одеської обласних організацій на Запоріжжі
  • 30 червня 2017

Актуальні питання освітянського профспілкового руху, забезпечення ефективної співпраці територіальних організацій галузевої Профспілки з органами місцевого врядування в процесі адміністративно-територіальної реформи, виклики сьогодення стали основними темами для обговорення під час зустрічей профспілкового активу Полтавської, Одеської та Запорізької обласних організацій.

Делегація з Полтави відвідала Запоріжжя 26 червня, з Одещини 28-30 червня. Обидві делегації проживали на славетному острові Хортиця в одноіменному готелі, познайомились з історико-архітектурним комплексом «Запорізька Січ».

Ближче ознайомитися з козацьким краєм делегаціям допомогла оглядова екскурсія по місту Запоріжжю, острову Хортиця. В день Конституції України профактив Одещини відвідав видовищне шоу козацького кінного театру на острові Хортиця. Велич сивого Дніпра гості змогли збагнути під час екскурсії на теплоході та неодноразово перетинаючи неймовірну греблю ДніпроГЕСу, який є символом індустріального міста.

Поспілкуватися, обмінятися досвідом представники обласних організацій змогли в одному з найкращих дошкільних навчальних закладів Запоріжжя – Центрі розвитку дитини «Лазурний», первинна організація якого входить до складу Дніпровської районної організації Профспілки.

29 червня одесити побували з візитом у Запорізькому національному університеті, де в них пройшла змістовна зустріч з проректором, головою ППО, студентським профактивом, членами профспілкового комітету.

30 червня проведено спільне засідання профактиву Одещини та Запоріжжя, обмін досвідом статутної діяльності.

Колеги обмінялися кращим досвідом, тематичними інформаційними і методичними матеріалами. Сповнені нових вражень від гостинного козацького краю і вкотре впевнившись, що єдині у своїй меті, профспілкові делегації відправились додому. Цей обмін інформацією і досвідом ще стане їм у нагоді.

Прес-служба
обласної організації
Профспілки