Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
На президії підведено підсумки
  • 24 травня 2017

23 травня відбулось чергове засідання президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки.

Президія розглянула ряд питань і підвела підсумки важливих і масових заходів - обласної профспілкової акції “Ти потрібен Профспілці, Профспілка потрібна тобі”; навчання профспілкових кадрів та активу в 2016/2017 н.р. і стану роботи з профспілковим резервом; проведення Тижня та Дня охорони праці.

Особливо жваве обговорення пройшло за результатами обласної профспілкової акції, під час якої в 1500 профспілкових зборах в первинках взяли участь 44,5 тисячі профспілчан. Наймасштабніший за останні роки захід, який проведено в рамках оголошеного ФПУ Року первинної профспілкової організації, як продемонстрував високий ступінь довіри до галузевої Профспілки, так і виявив ряд злободенних питань, що потребують негайного вирішення.

Президія також розглянула питання оздоровлення членів Профспілки влітку 2017 року та про реалізацію положень Програми дій на 2016-2020 роки щодо задоволення духовних потреб, соціально - культурних прав та інтересів осіб, які навчаються в Запорізькому національному технічному, Бердянському і Мелітопольському державних педагогічних університетах - членів Профспілки.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні виважені рішення.

Наприкінці засідання члени президії привітали голову Енергодарської міської організації Профспілки, члена президії Чорного М.Д. з особистим ювілеєм, а голова обласної організації Профспілки Н.І. Гринь вручила йому заслужену нагороду - нагрудний знак “Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України”.

Прес - служба
обласної організації
Профспілки