Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • День обкому Профспілки в Токмацькій районній та міській організаціях
День обкому Профспілки в Токмацькій районній та міській організаціях
  • 29 березня 2017

В рамках Року первинної профспілкової організації, обласної профспілкової акції “Ти потрібен Профспілці, Профспілка потрібна тобі!” 28 березня в залі засідань відділу освіти Токмацької РДА проведено День обкому Профспілки для профспілкового активу Токмацької районної і міської організацій Профспілки.

Голова обласної організації Профспілки Н.І. Гринь проінформувала присутніх про діяльність ФПУ, обласної організації Профспілки з різних напрямків статутної діяльності. Вона наголосила, що основним завданням галузевої Профспілки залишається захист трудових, соціально – економічних прав та інтересів членів Профспілки. Як член президії ЦК Профспілки вона проінформувала голів ППО про питання, що розглядались на останніх президії і пленумі ЦК Профспілки та завдання по реалізації прийнятих рішень.

Заступник голови Ю.І. Юдін проінформував учасників зустрічі про мету та завдання обласної профспілкової акції “Ти потрібен Профспілці, Профспілка потрібна тобі!”, анонсував роботу сайту обласної організації Профспілки, інших профспілкових інтернет – ресурсів, зупинився на деяких аспектах організаційної внутріспілкової діяльності.

Питання правового захисту членів Профспілки, юридичного супроводу профспілкової діяльності, колективно – договірного регулювання трудових, соціально – економічних відносин у своєму виступі висвітлила юрисконсульт Петрашина Л.Г. Вона ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві, з особливостями співпраці організацій галузевої Профспілки з органами управління об’єднаними територіальними громадами.

В учасників зустрічі було багато актуальних питань, на які вони отримали вичерпні відповіді від штатних працівників обкому Профспілки.

Зустріч пройшла в діловій атмосфері. Вона була змістовно та інформаційно насиченою і сприяла підвищенню проінформованості та зростанню професійної майстерності профспілкового активу.

Прес – служба
обласної організації
Профспілки