Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Запорізькому багатопрофільному ліцею “Перспектива” – 25
Запорізькому багатопрофільному ліцею “Перспектива” – 25
  • 27 березня 2017

Запорізький БПЛ “Перспектива” – це особливий, неповторний шкільний світ зі своїми традиціями, творчими педагогічним та учнівським колективами. Він надає освітні послуги за шістьма профілями. Ліцей сьогодні – це високі результати освітньої діяльності висококваліфікованих вчителів та вмотивованих учнів.

Заклад засновано 19 серпня 1991 року. У березні 1992 року він отримав статус ліцею. В1995 році відбувся перший випуск ліцеїстів. За 25 років ліцей підготував більше тисячі випускників. Його учні є призерами обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, інтелектуальних конкурсів.

В 2011 році ліцей став одним із переможців конкурсу “Флагмани освіти і науки України”. Ліцей входить в п’ятірку кращих шкіл Запоріжжя за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання.

Сьогодні в ліцеї навчається понад 490 учнів в 5 – 11 класах.

Урочистості до 25 річчя заснування ліцею проходили 24 березня у БК комбінату “Дніпроспецсталь”.

З ювілеєм ліцей вітали директор департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Озерова Т.Я., заступник голови міської ради Пустоваров В.І., директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Ю.В., начальник ТВО Шевченківського району Перепелиця Н.Є. та заступник голови Шевченківської райадміністрації Лимарчук З.Ф.

Щирі вітання і побажання від обласної організації Профспілки виразила її голова Н.І. Гринь. Вона відзначила вагомий особистий внесок у розвиток соціального партнерства з первинною, районною організаціями Профспілки директора ліцею Саміло К.М. і вручила йому нагрудний знак ЦК Профспілки “За соціальне партнерство”. Почесною грамотою ЦК Профспілки за сумлінну роботу, соціально – економічний захист спілчан, особистий внесок у справу організаційного зміцнення Профспілки нагороджена голова ППО ліцею Зозуль С.В. Почесними грамотами комітету обласної організації Профспілки нагороджені Остапенко Г.М. та Кравчук О.Г.

На святі також була присутня голова Шевченківської районної організації Профспілки Н.І. Куниця.

В ліцеї ріднім нині свято.
Як швидко роки вдалину летять…
Хай лине дзвоник ввись крилато,
Бо нам сьогодні – 25!

Прес – служба
Шевченківської
РО Профспілки