Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
На канікули – до Міністерства!
  • 30 січня 2017

Зимові студентські канікули в красивому столичному Києві стали вже незмінною традицією, яку започаткував та продовжує втілювати в життя профком нашого університету (голова – доцент БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола). Студенти мають гарну можливість проживати майже в центрі міста на пільгових умовах (50% вартості проживання оплачує профком, а інші 50 – за власні кошти).

Недавно повернулась група наших студентів із першого заїзду, який тривав із 17 по 20 січня ц.р. Всі учасники екскурсійної поїздки привезли з собою незабутні враження, гарний настрій та безліч різноманітних фотографій, частинку з яких й пропонуємо вашій увазі.

Головною перлиною поїздки до столиці стала незапланована зустріч студентів із ректором нашого університету Ігорем Богдановим, який запропонував їм відвідати Міністерство освіти і науки України та на власні очі побачити роботу «головних українських освітян». Начальник відділу педагогічної та післядипломної освіти Ігор Балуба провів екскурсію для студентів нашого університету відділами Міністерства освіти і науки України.

Поїздка справила величезне позитивне враження на студентів, сприяла розвитку їх кругозору, духовному збагаченню, культурному розвитку.

Юлія Хаматгороєва,
заступник голови ПК ППО БДПУ
по роботі зі студентами