Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • У Верховній Раді України зареєстровано профспілковий законопроєкт, спрямований на посилення соціального захисту працівників
У Верховній Раді України зареєстровано профспілковий законопроєкт, спрямований на посилення соціального захисту працівників
  • 27 червня 2024

zakonoproekt 4187

24 червня 2024 року у Верховній Раді України зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", ініційований профспілками (реєстр. № 11367 від 24.06.2024).

Сьогодні, 25 червня, законопроєкт направлено  на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
 
Нагадуємо, Законопроект розроблено з метою забезпечення соціального захисту працівників підприємств, організацій, установ, які постраждали і зазнали ушкодження здоров’я, стали особами з інвалідністю внаслідок бойових дій під час виконання ними трудових обов’язків, а також сімей загиблих за аналогічних обставин працівників, формування в суспільстві шанобливого ставлення до них. 
 
Ознайомитись з текстом законопроєкту можна - у додатку.
 
За матеріалами сайту
ФПУ