Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Семінар голів ревізійних комісій і бухгалтерів РО, МО Профспілки, ППО ВНЗ
Семінар голів ревізійних комісій і бухгалтерів РО, МО Профспілки, ППО ВНЗ
  • 16 жовтня 2014

З початком навчального року в первинках установ, закладів освіти розпочалася звітно – виборна кампанія. На сьогоднішній день звітно – виборні збори вже пройшли в 209 ППО та профгрупах (20%). Районні, міські звітно – виборні конференції пройдуть у І кварталі 2015 року.

З метою їх якісної підготовки виконавчим апаратом обкому Профспілки вже проведено значну роботу: видано збірку “Профспілкові звіти і вибори”, електронний звіт про підсумки діяльності ЗОО ППОНУ за період від XVIII обласної звітно – виборної конференції, розроблено рекомендації щодо протоколювання засідань лічильної комісії, проведено обласний семінар голів районних, міських організацій Профспілки, розміщено інструктивно – нормативні та методичні матеріали на сайті ЗОО ППОНУ.

Наступним етапом стала підготовка до звітів і виборів ревізійних комісій районних, міських організацій Профспілки, ППО ВНЗ. 16 жовтня 2014 року в малому залі Будинку профспілок у м. Запоріжжі відбувся обласний семінар голів ревізійних комісій та бухгалтерів зазначених організацій. Відкрила семінар голова обласної організації Профспілки Н.І. Гринь. У вступному слові вона окреслила ситуацію в профспілковому русі України, галузевій Профспілці, обласній організації та завдання цієї звітно – виборної кампанії, роль ревізійних комісій в ній.

Учасницею семінару була член контрольно – ревізійної комісії ЦК Профспілки, голова Комунарської РО м. Запоріжжя Р.М. Остапенко.

С.В. Ніколова – начальник відділу взаємодії з громадськістю та масово – роз’яснювальної роботи Головного управління Міндоходів в Запорізькій області розповіла присутнім про оподаткування профспілкових доходів і виплат, податкову звітність, особливості оподаткування доходів фізичних осіб.

Інформацію про нарахування Єдиного соціального внеску, складання звітності учасникам семінару надала Т.В. Потапова – начальник управління надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Актуальні питання фінансової діяльності в галузевій Профспілці розкрила головний бухгалтер обласної організації Профспілки О.Я. Піскун.

Про основні аспекти проведення ревізій профспілкових організацій розповіла Р.М. Остапенко.

Головним бухгалтером та ревізійною комісією обласної організації Профспілки до семінару розроблені Методичні рекомендації по реалізації повноважень ревізійних комісій профспілкових організацій, які стануть у нагоді в період підготовки та проведення звітів і виборів. Навчання було змістовним, актуальним, насиченим. Учасники отримали нову важливу інформацію, відповіді на свої запитання, актуалізували необхідні знання. Отже: проінформовані – значить озброєні.

Прес-служба
обласного комітету
Профспілки