Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • У Києві розпочав роботу Всеукраїнський студентський форум
У Києві розпочав роботу Всеукраїнський студентський форум
  • 16 листопада 2023
 
Молодь та війна: як мотивувати студентів залишатися в Україні та переконати повертатися тих, хто виїхав? Як повернути «розуми та таланти» до України? Як забезпечити післявоєнне відновлення освіти та її сталий розвиток? Що чекає сьогодні студентів після закінчення університету? Як допомагати війську перемогти ворога і вигнати з наших земель?
Саме ці актуальні питання стали основою професійної дискусії на Всеукраїнському студентському форумі «Молодь – для України. Україна – для молоді», який розпочав свою роботу у Києві. 
 
Понад 70 учасників форуму з провідних ВНЗ країни об’єдналися, щоб обговорити основні виклики, які стоять перед студентською молоддю в умовах повномасштабної війни, та перспективи періоду відбудови України.
 
До участі запрошено представників влади, бізнесу, наукової спільноти, закордонних гостей – очільників найбільших профспілкових об’єднань з Європи та США, представників національних інституцій. 
 
Організатор заходу – Профспілка працівників освіти і науки України спільно з Інтернаціоналом освіти, Європейським комітетом профспілок освіти та ГО «Трудові ініціативи». 
На учасників чекає три дні активної роботи, тренінгів та панельних дискусій. 
 
Бажаємо їм успішної та плідної праці!
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки