-
22 липня 2023
![Вітаємо з Днем народження](https://c.forest.gov.ua/typo3temp/assets/_processed_/3/0/csm_50r11_461d21ca9c.jpg)
Сьогодні свій визначний ювілей відзначає голова первинної профспілкової організації Запорізького електротехнічного коледжу Національного університету «Запорізька політехніка» Юлія Вікторівна Хоменко.
Комітет Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає Юлію Вікторівну з ювілеєм і бажає їй подальших успіхів у викладацькій та громадській роботі.
Твій ювілей - то мудрості пора.
Хай буде вдосталь і в житті, і в домі
Здоров'я, щастя, злагоди, добра,
Добробуту та щирої любові!
Хай буде вдосталь і в житті, і в домі
Здоров'я, щастя, злагоди, добра,
Добробуту та щирої любові!
Прес-служба
обласної організації
Профспілки