Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Конгрес ЄКП розпочав свою роботу
  • 24 травня 2023
IMG 6ce53fbc1965e99d3bab9fe1f024530b 230523 1
 
Сотні делегатів, спостерігачів та гостей прибули до Берліна на 15-й Конгрес Європейської конфедерації профспілок (ЄКП), який розпочав сьогодні свою роботу.
 
Профспілкові лідери з усіх куточків Європи зібралися  "разом заради справедливої угоди для трудящих". Очікується чотири дні дебатів та прийняття рішень, а також виступи  чудових запрошених спікерів. Серед спікерів в першій половині дня виступи делегатів Конгресу Голови ФПУ Григорія Осового (текст виступу у додатку) та Голови КВПУ Михайла Волинця відразу після демонстрації відеофільма щодо солідарності з Україною.
 
Конгрес  святкуватиме  50-річчя ЄКП. Це чудова площадка для обміну досвідом з представниками профспілок з усього континенту, а також, як кажуть дипломати, щоб «звірити годинники». На полях Конгресу передбачені зустрічі членів української профспілкової делегації з Генеральним секретарем ЄКП Естер Лінч та в.о. Генерального секретаря МКП Люком Тріангелом, ну і, звичайно, з представниками делегацій в першу чергу профцентрів, які надали гуманітарну допомогу,  як біженцям в Україні, так і біженцям в країнах їх перебування, а також профспілкам.
 
Вчора збирався Молодіжний комітет ЄКП за участі лідерів профспілкового руху, які  приєднаються до молодих активістів для інтерактивної та відвертої дискусії про майбутнє профспілкового руху та роль, яку повинні відігравати молоді працівники.
 
Боротьба молодих працівників буде важливою темою Конгресу, про яку розповість президент Молодіжного комітету Йоланда Гіл. І ми всі з нетерпінням чекаємо почути погляди молодих працівників на 50-ту річницю ЄКП.
 
За матеріалами сайту
ФПУ