Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Школи столиці – заключний акорд візиту міжнародних профспілок в Україну
Школи столиці – заключний акорд візиту міжнародних профспілок в Україну
  • 12 травня 2023
 
Яскравим завершенням візиту делегації Інтернаціоналу освіти, яка на запрошення Профспілки працівників освіти і науки України з 8 до 12 травня 2023 року перебуває в Україні, стало відвідування шкіл Києва – НВК «Домінанти» та гімназії №34 Либідь ім. Віктора Максименка. 
 
Колеги з міжнародних профспілок зранку долучилися до ранкової руханки учнів НВК «Домінанта» і ознайомилися з особливостями реалізації програми «Cool Games» на уроках фізкультури.
 
Далі за програмою – участь у спортивному квесті «Наша мрія – вільна Україна, вільне майбутнє!», правова станція «Права й гідність людини в Європі», фрагмент уроку в укритті. Родзинкою візиту стала Шкільна обсерваторія імені Леоніда Каденюка, яка є унікальним елементом навчального закладу, та виставка робіт гуртка авіа- та ракетомоделювання.
 
Учасники делегації з Європи та США спілкуючись з учнями та вчителями були вражені сучасним навчальним процесом у школі, поєднаним із цікавими активностями.  
 
Директорка НВК «Домінанта» Світлана Уфімцева, приймаючи міжнародну делегацію зазначила, що і учні, і освітяни закладу впевнені, що вже є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями. 
 
«Сьогодні наша країна виборює щасливе майбутнє для прийдешніх поколінь українців, усієї європейської спільноти. А міжнародна підтримка виступає як важлива опора для України в складні періоди та сприяє здатності вистояти перед викликами, зміцнюючи нашу віру в свої сили й можливості. А виховання та розвиток здорового активного покоління є майбутнім нашої держави», – підкреслила директорка!
 
Як відбувається змішаний навчально-виховний процес у школі в умовах воєнного стану міжнародна делегація мала змогу побачити відвідуючи гімназію №34 Либідь ім. Віктора Максименка Подільського району м. Києва.
 
Директорка гімназії Алевтина Багінська розповіла колегам про єдність і підтримку педагогів у найтяжчі часи – пошкодження закладу під час ракетного бомбардування. «Після ракетного вибуху всі працівники залишилися на місці допомагати розбирати завали і сприяли функціонуванню навчального закладу та укриття для мешканців району», – сказала пані директор.
 
Під час зустрічі міжнародні гості мали можливість безпосередньо поспілкувалися з учнями школи та вчителями. Далі ж спустилися в укриття та побачили умови навчання українських дітей під час повітряних тривог у столиці. 
 
Голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь на завершення зустрічі зазначив, що наші вчителі працюють у складних умовах, але продовжують надихати дітей на нові знання і смисли. 
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки