Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • ЗМІ ПРО ПРОФСПІЛКИ. Соціальний діалог як перепустка до Євросоюзу
ЗМІ ПРО ПРОФСПІЛКИ. Соціальний діалог як перепустка до Євросоюзу
  • 24 квітня 2023
 NIK 3000
 
Газета Кабінету Міністрів України "Урядовий кур’єр" у № 72-73 за 12.04.2023 р. опублікувала матеріал під назвою «Соціальний діалог як перепустка до Євросоюзу», присвячений співпраці профспілок, місцевої влади і роботодавців Рівненщини.
 
"Профспілки, влада та роботодавці Рівненщини разом вирішують наболілі для людей питання", - пише авторка Інна Омелянчук.
 
Як на шляху України до ЄС запобігти звуженню трудових прав та соціальних гарантій для людини праці в умовах воєнного стану? Адекватні відповіді на це непросте питання спільно шукають профспілки, місцева влада та роботодавці Рівненщини. Федерація профспілок області вже не вперше ініціює зустрічі саме в такому тристоронньому форматі. Вони знаходять підтримку в первинних профспілкових організаціях, де добре знають, як і чим живуть нині люди.
 
Як ми повідомляли, у залі засідань Сарненської районної ради відбулася конференція на тему: "Роль профспілок у захисті прав людини праці. Первинна профспілкова організація – надійна опора та реальна сила діяльності профспілок у воєнний час".
 
Участь у заході взяли профспілкові лідери з 11-ти територіальних громад Сарненського району. Конференція відбувалася у рамках соціального діалогу: влада- роботодавці- профспілки.
 
Микола Шершун, голова ФПО у своєму виступі розповів про кроки, які робить Федерація профспілок області задля зміцнення свого потенціалу та посилення діяльності профспілок в умовах воєнного стану.
 
Детальніше:
 
 
За матеріалами сайту
ФПУ