Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • 20 лютого – Всесвітній день соціальної справедливості
20 лютого – Всесвітній день соціальної справедливості
  • 20 лютого 2023
 
Справедливість – це основа демократичного суспільства, яка забезпечує всім рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини, нації і держави.
 
26 листопада 2007 року Генеральна Асамблея проголосила 20 лютого Всесвітнім днем соціальної справедливості, і починаючи з 2009 року він відзначається щорічно.
 
В Україні цей день відзначається з 2011 року – за ініціативою Федерації профспілок України (відповідно до Указу Президента України).
 
Соціальна справедливість – одна з найголовніших цінностей суспільства, запорука його стабільності та добробуту. Соціальний розвиток і соціальна справедливість також необхідні для забезпечення та підтримання миру і безпеки всередині самої країни. 
 
На жаль, у час війни, питання соціальної справедливості поки що залишається недосяжною мрією для нашого суспільства. Але профспілки переконані, що за умови постійної взаємодії і співпраці влади, бізнесу, громадянського суспільства досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальним завданням. 
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки