Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Перед новорічними святами гуманітарна допомога від ФПУ членам профспілкових організацій Запорізької області
Перед новорічними святами гуманітарна допомога від ФПУ членам профспілкових організацій Запорізької області
  • 30 грудня 2022
 
До Запорізької обласної ради професійних спілок 28 грудня 2022 року від Федерації профспілок України прибула придбана за кошти виділені Даньскими профспілками гуманітарна допомога для членів профспілкових організацій Запорізької облпрофради, які постраждали від російської агресії.
 
Президія Запорізької обласної ради професійних спілок від імені членських профспілкових організацій Запорізької облпрофради висловлює щиру подяку Гуманітарному штабу Федерації профспілок України та особисто Голові Федерації професійних спілок України Григорію Осовому, за надання перед новорічними святами матеріальної підтримки членам профспілкових організацій Запорізької області, які постраждали від російської військової агресії.
 
Запорізькі профспілки дуже  вдячні Данським профспілкам за піддтримку у тяжку годину та надану гуманітарну допомогу.
 
Увага ФПУ до спілчан у цей  неймовірно тяжкий час згуртовує людей праці, укріплює віру в профспілки, підтримує і надихає на подальшу спільну роботу з подолання негараздів, вирішення соціальних проблем людей, які опинилися у важкій життєвій ситуації.
 
Сподіваємося на подальшу плідну нашу співпрацю щодо соціального захисту і підтримки наших спільчан та сприяння наближенню довгоочікуваної Перемоги.
 
За матеріалами сайту
ФПУ