Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі виконавчого комітету Європейської конфедерації профспілок
Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі виконавчого комітету Європейської конфедерації профспілок
  • 8 грудня 2022
20221206 111807 1
 
6 грудня 2022 року в Брюсселі відкрилося засідання виконавчого комітету Європейської конфедерації профспілок, в якому вперше бере участь Голова ФПУ Григорій Осовий.
 
Рішення про прийняття ФПУ, КВПУ та Конфедерації профспілок Молдови до складу ЄКП було прийнято 27 жовтня і сьогодні представники європейських профспілок на початку засідання привітали нові членські організації, запросивши до спільної діяльності щодо представництва і захисту прав працівників.
 
Ситуація в більшості країн ускладнилася на ринку праці- зростають ціни на все, зарплати відстають від зростання продуктивності праці, ліберальні реформи підривають соціальні завоювання. Практично повсюди на заклик ЄКП національні профцентри і європейські галузеві федерації профспілок проводять акції проти кризи життя , вимагаючи підвищення зарплати , щоб компенсувати зростання цін. 
 
Треба задіяти для цього також колективні переговори і соціальний діалог, голос трудящих мають враховувати Євроструктури, координуючи соціально економічну політику в інтересах працівників.
 
Джерело:

https://www.facebook.com/yuri.rabota/posts/pfbid028juzdZYhEWxhep38uFFrnvHTqJxnU6vfqTenmkTg16pYYXnVJaV9UxEpt79Fj5A2l

 

За матеріалами сайту

ФПУ