Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Львів – Європейська молодіжна столиця 2025
  • 25 листопада 2022
 
Днями в албанському місті Тирана, яке є молодіжною столицею у 2022 році, відбулася фінальна церемонія нагородження та оголошення результатів конкурсу «Молодіжна столиця Європи 2025». 
 
За звання Європейської молодіжної столиці боролися: 
 
  • Ізмір (Туреччина); 
  • Львів (Україна); 
  • Фуенлабрада (Іспанія); 
  • Тромсе (Норвегія).
 
Впевнену перемогу здобуло місто Львів! І це неймовірна відзнака для всього українського молодіжного руху! Щиро вітаємо команду міста Львова! Особлива подяка нашим військовим, які своєю звитягою дозволяють нам радіти перемогам та робити наші мрії реальністю! 
 
«Незважаючи на складну ситуацію – через кілька годин після російського ракетного удару найбільше місто Західної України залишилось без електропостачання – Львів обрано наступною Європейською Молодіжною Столицею», – зазначили організатори конкурсу.
 
Молодіжна столиця Європи – це титул, який Європейський молодіжний форум терміном на один рік присвоює європейському місту, призначеному для розширення можливостей, активізації молоді та зміцнення європейської ідентичності через проєкти, зосереджені на культурному, соціальному, політичному та економічному житті молоді. 
 
Першу столицю обрали у 2009 році. Із 2014 року Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи є офіційним партнером, який затверджує звання Молодіжної столиці Європи.
 
Щиро вітаємо славетне місто Львів з перемогою! 
 
Українці – нація переможців! 
 
Слава Україні! Героям Слава!
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки