Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Розмір допомоги від ФССУ за один день лікарняного зріс до 428 гривень
Розмір допомоги від ФССУ за один день лікарняного зріс до 428 гривень
  • 26 вересня 2022
 
Попри воєнний стан допомога від Фонду соціального страхування України на час лікування продовжує зростати. За підсумками восьми місяців 2022 року за кожен день перебування на лікарняному ФССУ у середньому виплачує допомогу у розмірі 428,37 гривні – це на 15,9% більше, ніж за той же період минулого року.
 
Усі види допомог виплачуються Фондом соціального страхування України у повному обсязі.
 
Крім того, аби забезпечити виплати лікарняних попри чисельні складнощі проведення фінансування на тимчасово окуповані території, для українців, чиї роботодавці залишились в окупації, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату працівникам отриманих від ФССУ коштів, фахівцями Фонду було напрацьовано механізм призначення виплат без залучення роботодавця. У таких випадках виплати призначаються застрахованій особі напряму – для цього необхідно звернутись у відділення Фонду за місцем обліку як ВПО або реєстрації.
 
 
Нагадаємо, дата фінансування лікарняних і декретних допомог прямо залежить від дати прийняття заяви-розрахунку, яку роботодавець подає до ФССУ за лікарняним працівника. Слідкувати за станом фінансування можна у телеграм-каналі ФССУ (орієнтуйтесь на дату прийняття заяви від вашого роботодавця).
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілка