Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Відкрито доступ до електронної бібліотеки з підручників та посібників для шкіл
Відкрито доступ до електронної бібліотеки з підручників та посібників для шкіл
  • 6 вересня 2022
 
На порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка містить 1 335 підручників і посібників. Про це повідомляє МОН.
 
Так, зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.
 
Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.
 
Також до вирішення актуальних питань сфери освіти, зокрема забезпечення підручниками, активно долучається відповідальний бізнес.
 
Видавництво «Ранок» за сприяння МОН і міжнародних партнерів прагне підтримати учнів, які мають право здобувати якісну системну освіту. Учням і педагогам видавництво надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів. 
 
Незалежно від місця перебування здобувачів освіти та вчителів, вони можуть вільно використовувати унікальний контент. Учні та вчителі отримають матеріали для відпрацювання необхідних навичок, а також доступ до чисельної мультимедійної бази контенту.
 
Завдяки підручникам також буде реалізовуватися принцип доступності та універсальності освітнього середовища для дітей з особливими потребами.
 
Навчальний матеріал для учнів побудовано на базі та з використанням підручників, кожен із яких має гриф «Рекомендовано МОН України» та є переможцем Всеукраїнського конкурсу підручників.
 
Електронні ресурси є унікальними та виходять за межі функціоналу pdf-версій підручників.
Безоплатний доступ до підручників можна отримати на сайті.
 
Освітня компанія «EdPro» відкрила безоплатний доступ до електронних підручників до кінця року. На цей термін буде також надано безкоштовний доступ до інших посібників компанії та підручників, розміщених на сервері.
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки