Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Про безпеку у школах для усіх учасників освітнього процесу
Про безпеку у школах для усіх учасників освітнього процесу
  • 24 червня 2022
 
Новий навчальний рік повинен розпочатися в безпечних школах, про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час телемарафону. Він зазначив, що питання безпеки є комплексним, його розв’язанням займаються представники МОН, Міністерства розвитку громад і територій, МВС, ДСНС, а також інших організацій і структур.
 
«МОН разом із керівниками обласних управлінь освіти і науки, місцевими громадами, Мінрегіоном, МВС і ДСНС будуть комплексно формувати безпекову систему задля відновлення освітнього процесу. Ми всі потребуємо соціалізації та закликаємо до очного формату навчання, якщо це можливо», – зазначив Сергій Шкарлет.
 
Безпекою шкіл займатимуться створені на місцях спеціальні комісії. Усі школи України повинні стати територією безпеки для здобувачів і працівників.
 
«Прийнято рішення щодо формування спеціальних комісій у ВЦА, які будуть очолювати профільні заступники керівників військових адміністрацій. Обов’язково будуть залучені й ДСНС», – поінформував Міністр.
 
Сергій Шкарлет підкреслив, що головним завданням є забезпечення безпеки учасників освітнього процесу у школах: зміцнення охорони закладів, створення паспортів безпеки, використання спеціального обладнання для сповіщення сигналу тривоги, а також проведення виховних і тренувальних занять для школярів. 
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки