Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • «Зруйновані школи, вчителі викладають онлайн»: Георгій Труханов – німецьким колегам
«Зруйновані школи, вчителі викладають онлайн»: Георгій Труханов – німецьким колегам
  • 18 травня 2022
 
Голова Профспілки освітян Георгій Труханов поінформував німецьких колег-профспілковців з Профспілки освіти та науки Німеччини (GEW) про складну ситуацію, що склалась у галузі освіти України.
 
Із 24 лютого 2022 року Росія веде жахливу війну проти України. Багато людей змушені були тікати від обстрілів та бомб. Більшість спілчан найбільшої української профспілки освітян – Профспілки працівників освіти і науки України – перебувають в країні і продовжують працювати. І з більш безпечних місць чи укриттів навчають своїх учнів.
 
«Життя людей в країні проходить під постійною небезпекою. Збільшується кількість жертв серед мирного населення, у тому числі серед дітей та людей похилого віку», – повідомляє голова Профспілки Георгій Труханов, – «Вже понад 1500 шкіл та навчальних закладів вже пошкоджено або зруйновано. Тим не менше, багато вчителів працюють і проводять заняття онлайн».
 
Профспілка намагається завжди підтримувати своїх членів, особливо у цій надскладній ситуації, та надавати підтримку й допомогу, якщо вони втратили дім чи своїх рідних або ж потребують іншої допомоги.
 
За матеріалами сайту
ФПУ