Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ. Пресконференції керівництва ФПУ в Укрінформі
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ. Пресконференції керівництва ФПУ в Укрінформі
  • 5 квітня 2022
maxresdefault live 
 
Шановні колеги! Сьогодні, 4 квітня 2022 року, о 13.00 в Укрінформі відбувається пресконференція: "ДІЯЛЬНІСТЬ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙНИ".
 
 Пропонуємо Вашій увазі пряму трансляцію заходу за посиланням:
 
Питання, що обговорюються:
-   праця в умовах воєнного стану;
-   - використання санаторіїв ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», туроб’єктів, гуртожитків у безпечних регіонах для проживання і харчування тимчасово переміщених осіб, біженців;
-   - співпраця з міжнародними та європейськими профспілковими об’єднаннями,  професійними спілками Європи, в питаннях надання допомоги потерпілим від війни.
 
Як профспілки організують працівників на виконання професійних обов’язків на робочих місцях для забезпечення життєдіяльності країни, створюючи трудовий фронт. Про солідарну підтримку України міжнародним профспілковим рухом. Яку гуманітарну допомогу надають профспілки людям, які опинилися в скрутному становищі та відкривають можливості до їх працевлаштування?
 
Розповідають спікери:
Григорій  Осовий, голова Федерації профспілок України, Олександр Рябко, голова Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України, Валерій Матов голова Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України, Тетяна Євдокимова, голова Сумської обласної ради профспілок, Микола Субота, голова правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»,
 
 
Журналісти зможуть поставити запитання онлайн через ZOOM.
 
 
YouTube-канал Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV
 
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
 
За матеріалами сайту
ФПУ