Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Як отримати пенсію та грошові виплати в укрпошті під час воєнного стану
Як отримати пенсію та грошові виплати в укрпошті під час воєнного стану
  • 28 березня 2022
 
В період воєнного часу, коли в силу об’єктивних причин проведення аудитів та перевірок є неможливим, працівники управлінь внутрішнього аудиту та контрольно-перевірочної роботи спрямували свої зусилля на інформаційно-роз’яснювальну діяльність, зокрема, що стосується того, як отримати пенсію та грошові виплати в Укрпошті під час воєнного стану!
 
Розуміючи, які об’єкти цивільної інфраструктури на сьогодні найбільше відвідують громадяни, інформаційна діяльність була зосереджена на органах місцевого самоврядування (включаючи їхні вебсторінки), відділеннях поштового зв’язку, банківських установах, ЖЕКах, аптеках, лікарнях, магазинах тощо.
 
Таким чином спеціалістами управлінь наразі розповсюджено близько 2 тис. листівок та буклетів та висвітлено інформацію на 7 вебресурсах та Facebook-сторінках органів місцевого самоврядування.
 
Принагідно хочемо ще раз нагадати одержувачам пенсії та інших грошових виплат:
 
Якщо ви виїхали з місця фактичного проживання, ви можете отримати свої виплати наступним чином:
 
1. Зателефонуйте:
 
- або до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 – розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);
 
- або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням https://www.facebook.com/pfu.gov.ua або передайте інформацію через електронний кабінет.
 
2. Повідомте про необхідність отримання пенсії, грошової допомоги за іншою адресою та передайте наступну інформацію:
 
- прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;
 
- адресу отримання пенсії/ грошової допомоги до березня 2022 року;
 
- паспортні дані (серія та номер паспорту);
 
- номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;
 
- спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою);
 
- нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання.
 
Якщо ви отримуєте пенсію або грошову допомогу поштовим переказом, повідомте оператору додатково код переказу, який отримали в смс-повідомленні.
 
Ваші кошти будуть виплачені за заявленою адресою проживання протягом декількох днів.
 
Якщо ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, повідомте про це оператору.
 
УВАГА, якщо ви отримували пенсії та субсидії через банківські установи, та не маєте зараз можливості зняти з картки готівку, ви можете скористатися наступними сервісами Укрпошти:
 
- перерахування коштів з картки для отримання готівки у відділенні Укрпошти або з доставкою за адресою проживання за допомогою послуги «З картки додому»:
 
- зняття коштів через POS-термінали у відділеннях Укрпошти. Детальніше про послугу: https://www.ukrposhta.ua/.../vydacha-hotivky-cherez-pos...
 
Міністерство соціальної політики, Пенсійний фонд України та Укрпошта робитимуть все, щоб забезпечити виплати вчасно!
 
Спеціалісти управлінь, які були змушені виїхати з місця фактичного проживання у зв’язку з активними бойовими діями, отримали можливість працювати на базі органів Фонду за тимчасовим місцем проживання (в Івано-Франківську, Луцьку, Львові та ін.) й в міру можливостей служать на благо народу та держави.
 
Проте, де б на сьогодні не перебували наші спеціалісти, у вільний від роботи час кожен вносить свою посильну лепту в обороноздатність країни – копійкою, продуктами, одягом, медикаментами, іншими товарами гострої необхідності, волонтерською діяльністю.
 
Все для того, щоб Збройні сили України, Національна Гвардія, Національна поліція, Служба безпеки України, сили територіальної оборони та всі інші, хто боронить рідну землю, досягли такої бажаної й такої незворотної Перемоги!!!
 
Слава Україні!
Героям Слава!
 
За матеріалами сайту
ФПУ