Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • МОН УКРАЇНИ ЗАПУСКАЄ ІНТЕРАКТИВНУ МАПУ ЗРУЙНОВАНИХ І ПОШКОДЖЕНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
МОН УКРАЇНИ ЗАПУСКАЄ ІНТЕРАКТИВНУ МАПУ ЗРУЙНОВАНИХ І ПОШКОДЖЕНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
  • 11 березня 2022
На території України за 15 днів війни постраждало більше 280 закладів освіти, деякі з них повністю зруйновані від бомбардувань і обстрілів. Уся інформація про заклади буде оприлюднюватися на створеному сайті.
 
«Бойові дії в окремих регіонах продовжуються. Наше головне завдання – зберегти життя кожного громадянина України. Ворог нещадно руйнує дитячі садки, школи, профтехи, коледжі, університети. Але найжорстокіші та найболючіші втрати – сотні загублених життів від рук агресора. Окупант продовжує стверджувати, що наносить удари виключно по військових об'єктах нашої країни. Виходить, керівництво РФ боїться наших дітей і батьків, вони бояться не тільки наших сильних і відважних військових, а й освітян і науковців. Так, ми дійсно сильні, ми обов'язково переможемо та відбудуємо наші заклади освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.
 
На сайті буде зібрано всю інформацію про кількість пошкоджених і зруйнованих закладів освіти, а також втрати, завдані нашим закладам освіти внаслідок вторгнення Росії в Україну.
 
Карта не містить повної інформації, адже щоденно оновлюється. Наразі відсутні дані з Чернігівської, Харківської та Луганської областей.
 
Просимо всіх, хто має інформацію (фото, відео) надсилати її на електронну адресу [email protected]. Ми мусимо відтворити результати жорстокої агресії РФ, увесь світ має право на правду.
 
За матеріалами сайту
МОН України