Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Ситуація щодо російського вторгнення 6.03.2022 станом на 6:00
Ситуація щодо російського вторгнення 6.03.2022 станом на 6:00
  • 6 березня 2022
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=mODk3Sr-hjM
 
11-й день триває потужний спротив російському вторгненню, а також героїчного протистояння підрозділів, які підпорядкованні Командуванню угруповання військ “Південь” й Українському народу. 
 
Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник силами до 3-х БТГр та за підтримки авіації веде наступ на Запоріжжя. 
 
А саме: населених пунктів Малинівка, Любимівка, Пологи, Гуляйполе. При цьому окупанти активно застосовують артилерію та танки, продовжуючи нарощувати зусилля з метою завдати удару по підрозділам наших військ. 
 
Вночі біля населеного пункту Гуляйполе ЗСУ тримали  оборону та наносили вогневе ураження противнику всіма наявними засобами. Противник застосовував артилерійські удари та нальоти авіації. На даний час просування противника вглиб на визначених рубежах не спостерігається. 
 
У свою чергу підрозділи артилерії наших військ 6 разів нанесли вогневе ураження противнику на маршрутах його просування та в районах зосередження.
 
Що стосується ситуації в тимчасово окупованих населених пунктах таких як: Пологи, Василіва, Токмак, то ситуація там на контролі у очільників місцевих громад. Які після ганебного вторгнення окупаційних військ налагоджують процеси життєдіяльності на місцях.
 
У Мелітополі  люди героїчно виходять на акції протесту проти окупантів.
 
В Енергодарі персонал ЗАЕС контролює стан енергоблоків та забезпечує їх роботу відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації. Місто знаходиться в облозі.
Населений пункт Оріхів під контролем наших військ.
 
Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.
 
речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв