Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Ситуація щодо російського вторгнення 28.02.2022 станом на 12:00
Ситуація щодо російського вторгнення 28.02.2022 станом на 12:00
  • 28 лютого 2022
Шановні запоріжці!
 
Пройшла ще одна тривожна ніч. Ми стоїмо. Ми організувались, об'єднали зусилля усіх і по вертикалі, і по горизонталі, посилились військовим командуванням. Тепер діємо. як єдиний організм по захисту нашої землі від окупанта.
 
Ситуація у регіоні досі надскладна, але контрольована. Більшість об’єктів інфраструктури працює в штатному режимі.
 
На даний момент тимчасово захоплений Бердянський район та м. Бердянськ. Місцева влада відмовилась співпрацювати з агресором та намагаються паралельно організувати роботу комунальних служб. Міський транспорт зупинився.
 
Відомо про двох постраждалих. На жаль, одного чоловіка вбито, коли він відмовився дати російському окупанту телефон подзвонити. Це армія чи гопніки?
 
Ми фіксуємо усі військові злочини окупантів і просимо усіх вас у цьому допомагати.
 
Згідно оперативних даних, окупанти  продовжують наступ у бік Маріуполя. В обласному центрі агресор намагався знищити летовища. Сьогодні вночі було нанесено двома літаками удар по нашому Запорізькому аеродрому. 
 
За ініціативи штабу встановлені захисні споруди біля Запоріжжя. аби максимально ускладнити рух ворога. Роботи над цим продовжуються, просимо всіх підключитися, щоб забезпечити ті технічні дії, які допоможуть вибудувати фортифікаційну систему і мінімізувати можливість заходу в місто військової техніки.  В цьому допомогли всі запорізькі підприємства, це дуже гарно, що ми працюємо разом. Разом ми сила.
 
Я дякую всім землякам, які зайняли активну позицію. Запоріжці вже довели, що готові дати гідну відсіч ворогу. Завдяки вам  у нас на даний момент сформований повноцінний гуманітарний коридор, коли допомога військовим у провіанті, медикаментах йде невпинним потоком. Найближчим часом в окупантів закінчиться їжа і пальне  Уже сьогодні є випадки мародерства і вимагань з їх боку. Закликаю вас, за можливості. ховайте усі ці ресурси. Не наражайте себе на особисту небезпеку. Псуйте паливо, якщо не можете його сховати. Як це зробити, описано в інтернеті.
 
Щодо роботи органів влади. Сформовані військові адміністрації, Запорізька обласна і п'ять військових адміністрацій у районах.   Всі працюють в повному обсязі та виконують всі покладені завдання для забезпечення оборони та забезпечення життєдіяльності області.
 
За матеріалами сайту
Запорізької ОДА
 
https://youtu.be/skfHAuguzQw