Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Запорізькому електротехнічному коледжу – 80!
  • 20 жовтня 2015

У Запорізькому електротехнічному коледжі Запорізького національного технічного університету – справжнє свято. Саме цього року нашому навчальному закладу виповнилося 80 років.

За роки існування коледж перетворився на один з найбільших вищих навчальних закладів першого рівня акредитації Запорізької області. Нині на його відділеннях, денному та заочному, навчається майже 1300 осіб, отримуючи освіту з 7 спеціальностей.

У коледжі склався й плідно працює досвідчений, ініціативний колектив педагогів-однодумців. Досить сказати, що 70 відсотків викладачів мають стаж роботи понад 10 років. Також приємно зазначити, що серед педагогів багато випускників коледжу.

За 80 років було випущено більше 26 тисяч спеціалістів різних профілів підготовки. Перші 30 років тут готувалися кадри для підприємств кольорової металургії, а з 1965 року – для електротехнічної промисловості країни.

У жовтні наш коледж у дружньому колі колективу, студентів, викладачів-ветеранів, колишніх випускників та однодумців відзначив своє 80-річчя святковим концертом в актовій залі ЗНТУ.

На свято були запрошені керівники Запорізької обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласної Профспілки працівників освіти і науки України, міської ради, голова Орджонікідзевської районної адміністрації, представники підприємств міста, з якими наш навчальний заклад має давні та дружні стосунки.

У цей день ми також відзначили ще один ювілей – 20 років плідної співпраці із Запорізьким обласним центром зайнятості. Близько 5800 слухачів, співробітників підприємств і організацій Запорізького регіону та приватних осіб м. Запоріжжя за цей час оволоділи комп’ютерними технологіями.

Усі присутні на святі з великим задоволенням зустрічали учасників святкового концерту: хор «Дніпро», танцювальний колектив «Байда», дитячий танцювальний колектив «Фенікс» та багато інших. Не обійшлося й без нагород: грамотами, привітальними листівками, подяками від Запорізької обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, міської ради, голови Орджонікідзевської районної адміністрації були відзначені викладачі, співробітники та ветерани коледжу.

Швидко проминуло свято. Попереду ж нові звершення. Немає сумнівів, що колектив Запорізького електротехнічного коледжу й у подальшому буде працювати на благо свого міста, своєї області, своєї держави!

Хоменко Ю.В.
голова ППО працівників
електротехнічного
коледжу