Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Кількість одержувачів стипендій становитиме 40-45% – прийнято рішення Уряду
Кількість одержувачів стипендій становитиме 40-45% – прийнято рішення Уряду
  • 28 січня 2022
 
26 січня 2022 року, під час чергового засідання Кабінету Міністрів, ухвалено внесення зміни до пункту 13 Порядку призначення та виплати стипендій.
 
Прийняття акту зумовлено необхідністю унормування положень Порядку щодо встановлення ліміту здобувачів, яким буде призначатися академічна стипендія.
 
«Як і говорив Президент України Володимир Зеленський, показник стипендіатів становитиме 40-45%. Укотре висловлюю подяку Прем’єр-міністрові України та колегам-міністрам за підтримку надважливого документа», – підкреслив Сергій Шкарлет.
 
Вчена або педагогічна рада закладу освіти визначає однаковий для факультетів, навчально-наукових інститутів (відділень), курсів і спеціальностей (предметних спеціальностей, спеціалізацій) ліміт стипендіатів, яким буде призначатися стипендія за результатами семестрового контролю. Відтепер цей показник встановлюватиметься в діапазоні від 40 до 45% фактичної кількості студентів денної форми здобуття освіти, які навчаються за державним або регіональним замовленням (раніше показник складав 35-40%).
 
Документ внормує положення Порядку призначення та виплати стипендій, який було затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення».
 
Зміни врегульовують питання стипендіального забезпечення здобувачів, які навчаються в закладах фахової передвищої, вищої освіти та наукових установах.
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки