Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Викладачі НУ «Запорізька політехніка» відзначені нагородами Запорізької обласної ради
Викладачі НУ «Запорізька політехніка» відзначені нагородами Запорізької обласної ради
  • 20 січня 2022
 
За свою історію національний університет «Запорізька політехніка» підготував  чимало видатних спеціалістів у найрізноманітніших галузях. Його випускниками є відомі політики,  управлінці, промисловці, інженери, економісти, юристи, спеціалісти в багатьох інших галузях. І в цьому є велика заслуга висококваліфікованої та професійної команди викладачів вишу.
 
Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім та заступник голови Владислав Куценко вручили нагороди Запорізької обласної ради найкращим викладачам університету.
 
Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеню   нагороджені завідувачка кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Тетяна Леоненко, завідувачка кафедри конституційного, адміністративного та трудового права Руслана Максакова та завідувач кафедри економіки та митної справи Андрій Соколов.
 
Почесними грамотами Запорізької обласної ради відзначені завідувач кафедри інформаційних технологій в туризмі Денис Морозов та завідувач кафедри електричних машин Дмитро Яримбаш.  
 
Грамоти Запорізької обласної ради отримали професор кафедри конституційного, адміністративного та трудового права Григорій Буканов, доцент кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Ольга Шиян, старший викладач кафедри інформаційних технологій в туризмі  Олексій Гнєздовський, доцент кафедри іноземних мов професійного спілкування Юрій Полєжаєв, завідувач кафедри соціальної роботи та психології Василь Попович.
 
-Запорізька політехніка» відома в Україні насамперед високим рівнем освіти своїх випускників. І я впевнений, що цей виш дасть Запорізькому краю та Україні ще чимало достойних випускників, - зазначив Владислав Куценко.
 
Людмила Любім також подякувала викладачам за внесок у розвиток освіти, підтримку молоді й співпрацю з провідними підприємствами області, що дозволяє формувати кадрові потреби регіону.
 
В урочистій церемонії нагородження освітян також взяли участь депутати Запорізької обласної ради Вячеслав Колесников, який свого часу отримав вищу освіту  в стінах ЗНТУ  та Валентина Зайцева, яка очолює інститут управління та права Національного університету «Запорізька політехніка».
 
До слова,  в нинішній каденції Запорізької обласної ради працюють понад 10 депутатів, які отримали вищу освіту в стінах НУ «Запорізька політехніка» (колишній ЗНТУ).
 
За матеріалами сайту
ЗОР