Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Студентський квиток у Дії відтепер на рівні з паперовими: ухвалено постанову
Студентський квиток у Дії відтепер на рівні з паперовими: ухвалено постанову
  • 30 грудня 2021
 
Україна стає світовим лідером із цифрових документів. Тепер електронні водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток у застосунку Дія приймаються на рівні з паперовими. 
 
Уряд схвалив відповідні постанови і найближчим часом вони будуть оприлюднені на офіційному сайті. 
 
«‎Водійські права, техпаспорт та студентський у Дії тепер приймаються на рівні з паперовими. Ми зробили перший великий крок до запровадження електронних документів в Україні в серпні, коли запустили цифрові паспорти. Тепер завдяки ухваленому закону про режим paperless в Україні з’явилося поняття електронних документів. І це дозволяє нам набагато швидше оцифровувати документи. Поступово усі важливі для українців документи будуть доступні в Дії»‎, – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 
 
З 2019 року ці документи були дійсні лише в межах експериментальних проєктів, які успішно себе зарекомендували. За цей час сформували 751 тисячу е-студентських. А також 4,4 млн посвідчень водія та 4,2 млн свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів. 
 
Постанови набирають чинності з моменту публікації.
 
За матеріалами сайтку
ЦК Профспілки