Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Пленум ЦК Профспілки: діяльність організації в умовах реорганізації структури
Пленум ЦК Профспілки: діяльність організації в умовах реорганізації структури
  • 10 грудня 2021
 
9 грудня 2021 року в режимі онлайн відбувся ІІІ пленум ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Відкриваючи захід Голова Профспілки Георгій Труханов націлив на конструктивну та виважену роботу, адже питання порядку денного вимагають детального обговорення та спільних рішень. 
 
Реорганізація структури Профспілки в умовах формування територіальних громад та нових районів – з розгляду саме цього питання розпочав роботу пленум ЦК Профспілки. Слово мала заступниця Голови Профспілки Любов Гарбаренко. Зокрема, вона зазначила, що все, що стосується захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів спілчан в умовах децентралізації і реформуванням галузі освіти – це стосується і організації роботи галузевої Профспілки. Адже від ефективної діяльності реорганізованої структури, кожної організаційної ланки залежить можливість самих мешканців громад ефективно впливати на якість послуг. 
 
Виборні органи Профспілки своєчасно реагували на законодавчі ініціативи та зміни щодо децентралізації і приймали відповідні рішення. І на сьогодні кількість створених (реорганізованих, перейменованих) організацій зросла до 753, які охопили членством 1354 територіальні громади, а це більше як 94 % від їх загальної кількості. 
 
Завершуючи виступ Любов Гарбаренко підкреслила, що децентралізація закономірно вплинула і на зміни в організаційній будові Профспілки. «Проте, не заважаючи на усі ці процеси, нам головне – підтримати спілчан, зберегти і посилити імідж галузевої Профспілки як потужної організації, що здатна відстоювати соціально-економічні інтереси і захищати трудові права освітян в цих складних реаліях», – сказала заступниця Голови Профспілки. 
 
У обговоренні основного питання взяли участь голови обласних організацій – Сергій Пугачов, Анатолій Стеценко, Марія Яцейко, Людмила Мокей, Любов Корнійчук; члени ЦК Профспілки – Валентина Боровик, Микола Боднарук, Андрій Іванченко. 
 
На завершення роботи учасники пленуму прийняли рішення спрямувати звернення до Президента України щодо дотримання трудових та соціально-економічних прав освітян та студентів. 
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки