Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Вітаємо найкращих
  • 2 вересня 2021
Найпрестижніша освітня національна премія Global Teacher Prize Ukraine, яку з 2017 року організовує громадська спілка «Освіторія», оголосила десятку найкращих учителів країни. 
 
Традиційно, імена зіркових педагогів презентували в ефірі ТСН у День знань – 1 вересня о 19.30. Тепер 10 фіналістів претендують на головний приз «Нобелівки для вчителів» – чверть мільйона гривень та безліч подарунків.
 
Серед 10 кращих і Ганна Бут, Мелітополь, учителька біології, громадянської освіти, німецької мови та художньої культури.
 
Окрім головного призу, один із фіналістів може стати народним обранцем та отримати приз глядацьких симпатій. Для цього за нього або неї можна проголосувати на сайті ТСН
 
Найкращого педагога країни Global Teacher Prize Ukraine урочисто оголосять у Міжнародний день учителя 2 жовтня. Окрім того, оберуть найкращих учителів громадянської освіти, хімії, фізкультури, відзначать учителя-новатора та учителя-ровесника Незалежності, а у номінації «Вибір серцем» – педагога, що працює в лікарні або навчає дітей з особливими освітніми потребами та вчителя-волонтера, який працює у школі на лінії розмежування на Сході.
 
Цьогоріч уперше нагородять учителя прифронтової зони у спеціальній номінації.
 
Також в 10 найкращих педагогічних закладів освіти України увійшли 2 наших виші - Мелітопольський державний педагогічний університет ім.Богдана Хмельницького (9 місце в рейтингу) та Бердянський державний педагогічний університет (10 місце).
 
Вітаємо переможців і зичимо подальшої творчої наснаги у розвитку сучасної освіти.
 
Прес-служба
обласної організації
Профспілки