Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
В Україні встановили нові карантинні норми
  • 18 червня 2021
На всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення прийнято на урядовому засіданні 16 червня.
 
У таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватися маскового режиму.
 
Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.
 
При цьому дотримання маскового режиму є необов'язковим за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу одного з таких документів:
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу)
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу),
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.
При «зеленому» рівні епідемічної небезпеки в Україні перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з посвідкою на постійне проживання. Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ.
 
За матеріалами сайту
ЦК Профспілки