Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
  • Відбулось засідання правління Фонду соціального страхування України
Відбулось засідання правління Фонду соціального страхування України
  • 10 червня 2021
9 червня 2021 року відбулося екстрене засідання правління Фонду соціального страхування України у режимі відео-конференції, на якому було прийнято рішення про внесення змін до бюджету Фонду на 2021 рік.
 
Таке рішення було обумовлено необхідністю передбачення в доходній та видатковій частинах бюджету коштів, виділених Фонду з державного бюджету в розмірі 400 млн.грн. для виплати застрахованим особам матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. № 578 «Деякі питання виділення коштів для виплати матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності».
 
На жаль, нині Фонд має дефіцит коштів у сумі 3,4 млрд.грн. та майже двомісячну заборгованість перед застрахованими особами з виплат допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, а також по вагітності та пологах.
 
Нещодавно СПО об’єднань профспілок було підтримано розроблений Мінекономіки проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р.№ 675», яким передбачається тимчасово у 2021 році збільшити частку єдиного соціального внеску, яка надходитиме зазначеному Фонду, з 9,5227% до 11,2007%, що має дати йому додаткові надходження у сумі 3 135 100 тис.грн.
 
За матеріалами сайту
ФПУ