Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Вітання з Першим Травня
  • 29 квітня 2021
Шановні жителі Запорізького краю!
 
Найщиріші вітання з Першотравнем — святом миру i праці!
 
Свято 1 травня нагадує нам про пробудження весни, зміцнює наші прагнення до злагоди, соціальної справедливості та утвердження поваги до людини праці.
 
На початку травня День праці відзначають сьогодні в 143 країнах i територіях світу. На теренах України його вперше відзначили у 1890 році. З тих пір пройшло багато часу, змінилося розуміння змісту цього свята. Але глибинна сутність залишилась незмінною.
 
Для України сьогодні - це день єднання людей, які щодня розбудовують Україну, виховують дітей, лікують хворих, працюють на полях та заводах, відстоюють суверенітет нашої країни в боротьбі з зовнішнім ворогом. Також це день єднання всix, хто робить свій щоденний внесок у подолання коронавірусу задля повернення країни до нормального життя.
 
Чесна, відповідальна праця — це основа розвитку будь-якої держави, добробут громадян — індикатор успішності її політики та фундамент політичної стабільності. В Україні людина праці заслуговує найщирішої поваги, всебічного захисту i гідного рівня життя!
 
Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом праці. Сердечно дякуємо yciм працівникам за щоденну напружену роботу та відданість власній справі. Зичимо всім весняного тепла, здоров'я, успіху, родинного добробуту, щастя та миру.
 
Хай першотравневі свята принесуть Вам i Вашим близьким радість та оптимізм!
 
Голова 3aпopiзької         Голова Ради                                 Голова Запорізької                          
обласної державної       Запорізької обласної                    обласної   ради
адміністрації                 федерації роботодавців              профспілок                          
    
 О.В. Старух                  О.С. Головко                                 В.М. Каплій