Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (ЗОО ППОНУ)
Онлайн-навчання профактиву продовжується
  • 27 квітня 2021
У зв’язку з карантинними обмеженнями продовжуються онлайн-заходи з навчання профспілкового активу різних категорій у Запорізькій обласній організації Профспілки.
 
Так вчора, 27 квітня, головний спеціаліст обкому Артем Князєв прийняв участь у вебінарі для фахівців з інформаційної роботи «Сучасна комунікація онлайн: безпечно, ефективно та результативно», який проводився міжнародним відділом та відділом інформаційного забезпечення ЦК Профспілки.
 
Вебінар відкрив голова Профспілки Георгій Труханов.
 
Спікерами  заходу  були:
 
Інна Михальченко – заввідділом інформаційного забезпечення та комунікацій ЦК Профспілки, Олексій Михальченко – заввідділом технічного забезпечення та захисту інформації ЦК Профспілки, Наталія Величко – спеціалістка з дизайну та діджитал-комунікацій проектів ЄС, МОП, Антон Кушнір – тренер з цифрової безпеки Лабораторії цифрової безпеки, SAFETAG аудитор, Аліна Елєвтєрова – консультантка з цифрової безпеки Лабораторії цифрової безпеки.
 
Міжнародним досвідом цієї роботи поділилися Валерія Деспайне – програмний співробітник з координування мережі ЄКПО по Центральній та Східній Європі і питань солідарності та Гаель Давід – спеціаліст з комунікацій ЄКПО.
 
В цей же день о 13:00 годині пройшов інформаційно-консультативний онлайн-захід для голів районних, міських організацій Профспілки, ППО закладів вищої освіти, в ході якого заступник голови обласної організації Профспілки Юрій Юдін проінформував учасників з приводу ведення обов’язкової профспілкової документації, вимог до положень про районні, міські організації Профспілки, ППО закладів вищої освіти. Учасники відеоконференції обговорили деякі питання документування діяльності РОП, МОП, ППО ЗВО, поділилися досвідом роботи з цього напрямку роботи.
 
Прес-служба
обласної організації
Профспілки